آدرس : تهران – خیابان ظفر – بین خیابان جردن و مدرس – پلاک ۳۱۲

شماره تماس : ۸۸۱۹۸۹۸۶ – ۰۲۱ ، ۸۸۱۹۸۹۸۷ – ۰۲۱

توسکانا رستورانی برای همه ما

توسکانا

شهرتوسکانا در شمال غربی ایتالیا, جایی دیدنی است. هم به لحاظ گردشگری و هم به لحاظ تاریخی.    می گویند قلب فرهنگی ایتالیاست. اهالی توسکانا با این فرهنگ ,تاریخ و زیبایی به یک چیز شهره هستند:«خوش غذا» بودن . ما هم تصمیم گرفتیم که سر اشپزمان را از شهر توسکانا بیاوریم تا ما را در پختن غذاهای خوشمزه همراهی کند.

رستوران توسکانا در سال ۱۳۸۸ راه اندازی شد. ما در این رستوران, منویی متنوع و خوشمزه شامل : سوپ, سالاد , پاستا , ساندویچ , استیک و پیتزاهای ایتالیایی را به مشتریان خوبمان ارائه میدهیم که از بهترین و بالاترین کیفیت برخوردار است ودر اشپزخانه مدرن و مجهزما پخته میشود.

شعبه مرکزی ما در جردن با ظرفیت ۱۲۰ نفرداخل سالن و ۳۰ نفردر فضای بازواقع شده است.

شعبه ۲ در فرمانیه بلوار اندرزگو در سال ۱۳۹۰ و شعبه ۳ در شهرک اتی سازدر سال ۱۳۹۱ افتتاح شدند.

 

مشتریان ما نه فقط برای غذا بلکه برای گذراندن اوقاتی خوش, شنیدن موسیقی خوب و لذت بردن از محیطی دلنشین و البته میل کردن غذایی سالم و خوشمزه به توسکانا مییایند.

توسکانا جایی است که می توانید با خیالی راحت غذای مورد علاقه خود را سفارش داده و میل کنید. دلیل این هم آشپزخانه باز توسکاناست. وقتی مشتری وارد رستوران می شود می خواهیم که به ما اطمینان کند و چه اطمینانی بیشتر از اینکه ما آشپزخانه مان را در اختیار مشتری قرار بدهیم. ما ان را طوری طراحی کرده ایم که مشتری به راحتی بتواند در جریان سفارش و نحوه آماده شدن غذای خود قرار بگیرد.

شست و شو و ضدعفونی کردن سبزیجات وتهیه بهترین و سالم ترین مواد اولیه, از الویتهای ماست. (سبزیجات و مواد اولیه ما همان روز تهیه شده و مصرف می شوند) ما به کوچکترین جزئیات هم توجه داریم.

 

منوی توسکانا با استارترها و سالادهای مختلف شروع می شود و با غذاهای متنوع ادامه پیدا می کند و به دسرهای خوشمزه ختم می شود.

ما مطمئن میشویم که برای هر مشتری میزبانی حرفه ای, مودب و در عین حال دوستانه هستیم. برای این مهم, پرسنلی منظم, قانون مند و اموزش دیده انتخاب کرده که همگی  از کارکردن  درکنار هم و سرویس دادن به مهمانانمان  لذت میبریم.

 

توسکانا به دلیل خاصی برای مشتریانش فرمهای نظرسنجی دارد. ما می خواهیم از سلیقه شما استفاده کنیم تا در نوبت بعدی  به شما بیشتر خوش بگذرد.

 

مهمترین اصل برای ما کیفیت محصول و خدماتمان میباشد و متشکریم که این فرصت را به ما میدهید تا میزبانتان باشیم.

به امید دیدار